SZKOLENIE

       Pierwsze szkolenia z efektywnego sprzątania już za nami. Nauczyliśmy się wykorzystywać cytrynę, sól, sodę czy nawet olejki eteryczne.  Zapraszamy na kolejne szkolenia o których będziemy informować.

CZYSZCZENIE FUGI

       Fugi to ten element podłogi, który jest dla Nas często problemem. Szczęściarzami są Ci którzy zaraz po wyłożeniu podłogi płytkami zaimpregnują fugi (chociaż i te zaimpregnowane tez się brudzą). Niestety z własnego doświadczenia wiem, że na tę czynność już nie starcza Nam czasu bądź po prostu o niej zapominamy. Rewelacyjnym urządzeniem do czyszczenia fug jest PAROWNICA. Istnieją też inne sposoby na wyczyszczenie brudnych fug ale o nich będzie można przeczytać w poradach lub dowiedzieć się na szkoleniach z efektywnego sprzątania.

Przed

 Po

Przed

Po

Przed

Po

CZYSZCZENIE FELG 

Na samochodzie oraz felgach znajdowały się zabrudzenia z asfaltu.

Przed

 Po

Przed

Po

CZYSZCZENIE OTOCZENIA DOMU

Oczyszczanie m.in. płytek na tarasie, murków, krawężników, płotu czy elewacji staje się o wiele łatwiejsze z takim sprzętem. Woda pod ciśnieniem i odpowiednie detergenty pomogą pozbyć się brudu, dzięki temu nasz dom będzie wyglądał nie tylko ładnie wewnątrz ale będzie też zachwycał swoim otoczeniem

ODNAWIANIE PODŁOGI

Oto przykład jak z naszą pomocą i odpowiednim sprzętem można odnowić starą i nudną podłogę i dać jej drugie życie poprzez położenie na nią akrylu.

PRZED

PO

Facebook