O właścicielce

Nazywam się Wioletta Barczyk

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, jednak odkąd pamiętam – czyli od 22 roku życia – pracowałam w korporacjach w dziale sprzedaży. Kiedy w 2012 postanowiłam zrezygnować z pracy moje życie diametralnie się zmieniło. Po 14 latach zakończyłam pracę, by zająć się wychowaniem dzieci i mieć trochę więcej czasu dla samej siebie.

Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że moje kroki skieruję w stronę sprzątania. Pomimo pracy w dużych firmach  i bycia na różnych stanowiskach byłam osobą której brakowało pewności siebie. Zawsze myślałam, że muszę się zmienić, być inna. Teraz wiem, że jestem w porządku taka jaka jestem. Takie poczucie własnej wartości nie przyszło samo. To jest magiczny efekt porządkowania, dzięki któremu poznałam jasne zasady, według których mogę dokonywać wyboru. Uwierzyłam po prostu w Siebie.

Mając własne doświadczenie, umiejętności i pasję którą jest dla mnie SPRZĄTANIE chciałabym móc pokazać całemu światu jak umiejętność podejmowania decyzji m.in. w kwestii ograniczenia zasobów w swojej szafie czy w regałach z książkami może korzystnie wpłynąć na Nasze życie i Nas samych. Chciałabym dzielić się i zarażać tą pasją każdą osobę, którą spotkam na swojej drodze. Moja działalność pomoże nie tylko w przemianie przestrzeni mieszkalnej, ale i całego życia: pomoże w nabraniu pewności siebie, osiągnąć sukcesy zawodowe oraz zyskać motywację i zapał do zbudowania życia, jakiego się pragnie.

Nasi pracownicy

Firma Perfekcyjne Sprzątanie to PERFEKCJA pod każdym wzgledem. Oferując usługi o szerokim wachlarzu staramy się również budować swoją markę poprzez rekrutację ludzi najlepszych w swoim fachu. Takich dla których sprzątanie to sposób na życie i pasja. Realizując strategię Naszej Firmy staramy się szukać pracowników mocno zaangażowanych, pomysłowych i takich, którzy o “cudze dbają jeszcze bardziej niż o swoje”.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Firmie Perfekcyjne Sprzątanie i chciał(a)byś pracować razem z Nami prześlij swoje CV i List Motywacyjny

Opinie klientów

Fantastyczne usługi i inspirujące szkolenia i porady. Perfekcyjne Sprzątanie to firma niezawodna i jedyna w swoim rodzaju!

Jola Testowa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum consectetur, ligula eu facilisis mattis, orci arcu dapibus sapien, ac dapibus ligula est eu lacus.

Julia Nowak
Nowak & Co

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum consectetur, ligula eu facilisis mattis, orci arcu dapibus sapien, ac dapibus ligula est eu lacus.

Anna Kowalska
Test Company

Zaufali nam

Facebook